Kaip pirkti elektroninėje vaikiškų prekių parduotuvėje Piguvaikui.lt

 1. Išsirinkite prekes vaikams.
 2. Prisiregistruokite.
 3. Sumokėkite Jums patogiu būdu:
 4. Atsiskaitymas bankiniu pavedimu.
 5. Galimas atsiskaitymas grynaisiais pinigais visoje Lietuvoje prekių pristatymo metu arba atsiimant prekes pačiam iš sandėlio Vilniuje.

ARBA 

 1. Užsisakykite prekes vaikams telefonu: 8 606 83363 arba el. paštu: info@piguvaikui.lt

 

Prekių pasirinkimas

 

 1. Susiraskite internetinėje vaikišku prekių parduotuvėje reikalingą prekę.
 2. Spauskite mygtuką  (Į krepšelį). Prekė bus įdėta į pirkinių krepšelį. Jei norite išsirinkti dar vieną ar kelias prekes, galite toliau naršyti po parduotuvę – jau išsirinkta prekė liks prekių krepšelyje. Savo pasirinkimą nuolat galite pasitikrinti nuspaudę nuorodą ,,Krepšelis“. Į krepšelį galite dėti tiek prekių, kiek tik norite.
 3. Patikrinkite ar krepšelyje pasirinktų vaikiškų prekių kiekis teisingas.
 4. Spauskite skirtuką (Sekantis).
 5. Tam, kad galėtumėte pirkti vaikiškas prekes Jums reikės (Registruotis). Tai padaryti labai paprasta. Jums tereikia pateikti būtinus duomenis. Laukelius pažymėtus raudona žvaigždute pildyti būtina. Prisiregistravę galėsite ne tik apsipirkti, bet ir sekti užsakymo vykdymo eigą, sekti savo pirkimų istoriją, matyti ankstesnius pirkimus. Savo duomenis galite redaguoti pvz.: jei užsakytos prekės yra dovana kitam žmogui, galite pridėti naują siuntos gavėjo adresą. Jums tereikia paspausti mygtuką ,,Mano adresai“ ir pridėti norimą adresą.
 6. Jeigu jau esate registruotas vartotojas, įrašykite savo elektroninio pašto adresą ir slaptažodį, tada spauskite mygtuką (Prisijungti).
 7. Patikrinkite ar teisingas pristatymo adresas ir spauskite skirtuką (Toliau).
 8. Pasirinkite pristatymo būdą ir spauskite skirtuką (Toliau).
 9. Pasirinkite mokėjimo būdą: 
  1.   Bankiniu pavedimu.
  2.   Grynieji pristatymo metu arba atsiimant prekes pačiam iš sandėlio Vilniuje.
 10. Spauskite ( Patvirtinu užsakymą). Iš karto po užsakymo patvirtinimo Jūs į savo elektroninį paštą gausite patvirtinimą apie sėkmingai užsakytas prekes.